05.Кві.2024

Ваша власна поведінка – найвирішальніша річ. Ви вважаєте, що виховуєте дитину тільки тоді, коли з нею розмовляєте чи караєте її. Ви виховуєте її щомиті свого життя, навіть тоді, коли вас немає вдома. А.С. Макаренко   1. Не застосовуйте силу у стосунках зі мною. Це привчить мене до того, що рахуватися потрібно лише з силою. 2. Не давайте обіцянок, … Продовжити читання “Ваша власна поведінка – найвирішальніша річ.”

Детальніше
05.Кві.2024

В нашому дошкільному закладі відбулась лялькова вистава “Дві таємниці”, присвячена до Міжнародного дня театру. Наші діти люблять театр і театральне дійство. Малята разом з персонажами поринули у лісові пригоди, долали разом перешкоди, навчалися добрим справам та дружбі. Цей день став справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для наших вихованців.

Детальніше
05.Кві.2024

Готовність дитини до школи «Бути готовим до школи – не означає уміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи – означає бути готовим усьому цього навчитися». Ні, це не означає, що ви даремно вчили абетку та невтомно рахували яблука. Це означає, що такі навички, як не дивно,– не головне у готовності дитини до школи. … Продовжити читання “Батькам майбутніх першокласників”

Детальніше
03.Кві.2024

До малят в садочок завітало весняне Сонечко і подарувало їм свої сонячні промінчики. Дітки танцювали з промінчиками-стрічками, грали в незвичайному оркестрі з вітерцем (Орф підхід), грали в цікаві ігри. Сонечко подарувало діткам своє тепло і гарний настрій.

Детальніше
22.Бер.2024

Яскраво, ніжно, весело, цікаво, зворушливо, тепло і сонячно.

Детальніше