05.Січ.2021

Поширення незрозумілої інформації про смертельний вірус може викликати в дитини почуття небезпеки та спантеличення, пише Huffpost. Видання пропонує добірку порад, які допоможуть спокійно поговорити з дитиною про коронавірус. 1. Тримайте під контролем власні емоції Перш ніж говорити з дитиною про небезпечне захворювання, переконайтеся, що контролюєте власну тривогу та страх. Адже діти часто віддзеркалюють емоції батьків. … Продовжити читання “Як говорити з дитною про коронавірус”

Детальніше
18.Лис.2020

Постанова Головного санітарного лікаря України від 22.09. 2020 року «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (Covid-19).

Детальніше
18.Лис.2020

Витяг із Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби(Covid-19) від 13.04.2020.

Детальніше
31.Сер.2020

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у ЖДНЗ №33 на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СОVID-19)   Перед початком зміни проводиться температурний скринінг усім працівникам закладу дошкільної освіти. Працівники, в яких при проведенні температурного скринінгу виявлено температуру тіла понад 37,2 °С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до виконання обов’язків. Температурний скринінг … Продовжити читання “Рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів на період карантину”

Детальніше
14.Кві.2020

Домашній догляд за хворим на коронавірусну інфекцію Домашній догляд за хворим на коронавірусну інфекцію Увесь світ завмер від страшної пандемії нової коронавірусної інфекції, люди в паніці, не знають що робити та як правильно вчинити. Та чи настільки страшний ворог, як його малюють? Що робити, якщо хтось із Ваших рідних все ж таки захворів? Безумовно, у … Продовжити читання “Домашній догляд за хворим на коронавірусну інфекцію”

Детальніше