29.Чер.2023

Карантинні рослини – це особливо шкідливі адвентивні види, яких немає на території країни або вони наявні обмежено і чисельність яких регулюється спеціальними заходами. Обмежено-поширеними є амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia), гірчак рожевий (повзучий) (Acroptilon repens), ценхрус якірцевий (малоквітковий) (Cenchrus pauciflorus), паслін колючий (Solanum rostratum), сорго алепське (гумай) (Sorghum halepense) та 15 видів повитиць (Cuscuta sp.sp.), з … Продовжити читання “ОБЕРЕЖНО! КАРАНТИННІ РОСЛИНИ!”

Детальніше
29.Чер.2023

Гриби — це дарунок лісу, але водночас і небезпечний продукт харчування, який може спричинити отруєння, а іноді й смерть. Отруєння організму викликають токсини, алкалоїди та сполучення важких металів, які містяться в грибах. Прикро, що більшість людей висновки роблять лише на основі свого гіркого досвіду. Основні причини отруєнь: ► вживання отруйних грибів; ► неправильне приготування умовно … Продовжити читання “Обережно — ГРИБИ!”

Детальніше
04.Кві.2023

Якісне харчування є основою здоров’я дітей і на це важливе питання відводиться одне з головних місць в роботі завідувача і медичних працівників дошкільного закладу. У дитячому садку своєчасно укладаються договори і контракти на поставку продуктів харчування. На всі продукти, що надходять на харчоблок, є санітарно-епідеміологічні висновки; здійснюється контроль за технологією приготування їжі, за реалізацією швидкопсувних … Продовжити читання “Харчування дітей у дитячому садочку”

Детальніше
04.Кві.2023

До харчування малюків, які тільки-тільки йдуть в дитячий сад, потрібно ставитися з особливою увагою. Примітно, що звикання до їжі в дитсадку багато в чому залежить від батьків. Кілька порад для них: 1. Поцікавтеся зразковим меню заздалегідь, щоб давати дитині подібну їжу вдома. 2. Повністю відмовтеся від продуктів, які мають кардинальні смакові і складові відмінності від … Продовжити читання “Як підготувати дитину до харчування в дитячому садку?”

Детальніше
29.Лип.2022

ВСІМ ВIДОМО, ЩО ЇЖА ДЛЯ ДІТЕЙ ПОВИННА БУТИ ЯКІСНОЮ ТА СВІЖОЮ – ІНАКШЕ ВИНИКАЄ РИЗИК ХАРЧОВОГО ОТРУЄННЯ, КОТРЕ, НА ЖАЛЬ, ТРАПЛЯЄТЬСЯ ДОСИТЬ ЧАСТО. Гострі кишкові інфекції – це група гострих інфекційних захворювань, що характеризуються ураженням шлунково–кишкового тракту з порушенням водно-мінерального обміну, загальною інтоксикацією організму. Чинники передачі збудників ГКІ такі: § неякісно промиті овочі,зелень,фрукти,ягоди; § молочна … Продовжити читання “ПРОФІЛАКТИКА ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ У ДІТЕЙ”

Детальніше