Інструктор з фізичної культури

16.Лют.2024

Зима – пора цікавих зустрічей та розваг В  нашому закладі відбулось спортивне свято, яке мало на меті популяризацію фізичної культури і спорту, поглиблення знань дітей про безпечну поведінку взимку та виникнення загрози в період воєнного стану. На свято завітав Сніговичок та Пес Патрон з цікавими завданнями та іграми для дітей. Малята отримали не тільки заряд … Продовжити читання “Спортивне свято малят!”

Детальніше
18.Січ.2024
Детальніше
21.Лип.2023

Сім’я займає особливе місце у вихованні дитини від народження до вступу в школу. Вона здійснює головну функцію – всебічне виховання своїх дітей, що є не тільки їх особистою справою, а й суспільним обов’язком. Більшість батьків бажає бачити своїх дітей здоровими, життєрадісними, спритними та міцними. Формування цих якостей значною мірою залежить від організації виховного процесу, зокрема … Продовжити читання “Спортивне обладнання в домашніх умовах”

Детальніше
06.Чер.2023

Діти і рух: як фізична активність розвиває мозок. Так склалося еволюційно, що рух нерозривно пов’язаний із самим життям. Патофізіолог, генетик, завідувач відділу загальної та молекулярної патофізіології Інституту фізіології імені О.Богомольця НАН України Віктор Досенко пояснює: «Команди для м’язів ідуть з мозку. Тобто мозок керує. Але скорочення м’язів і рухи забезпечують формування мозку! І це не лише нервові … Продовжити читання “Діти і рух: як фізична активність розвиває мозок. 10 доказів корисного впливу їзди на велосипеді на здоров’я дитини.”

Детальніше
01.Чер.2023

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – чудове свято радості та надії. Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування про необхідність захищати права малечі, прагнути, щоб усі діти росли щасливими в … Продовжити читання “Міжнародний день захисту дітей!”

Детальніше