01.Бер.2024
Детальніше
26.Лип.2022

ЛОГОПЕДИЧНІ ПОРАДИ БАТЬКАМ ДЛЯ РОЗВИТКУ МОВНОГО АПАРАТУ ДИТИНИ ТА РУХЛИВОСТІ ОРГАНІВ АРТИКУЛЯЦІЇ Недоліки звуковимови у дитини можуть виникати внаслідок слабкості м’язів язика, губ або через порушення координації рухів, що проявляється в невмінні виконувати язиком чи губами точні цілеспрямовані рухи. Для того, щоб розвинути рухливість органів артикуляційного апарату, потрібно тренувати й укріпити м’язи щічок та язика, … Продовжити читання “Розвиваємо мовний апарат вдома. Логопедичні поради батькам”

Детальніше
18.Лют.2022
Детальніше
03.Лис.2021

Логопедична скринька  Дитина не говорить. До кого звернутись?     Якщо дитині вже 1,5–2 роки, а мова не йде, то необхідно проконсультуватися з фахівцями: лором, неврологом, логопедом.     Лор перевірить слух і може призначити такі дослідження, як отоскопія, аудіометрія.     Невролог, перш, ніж поставити діагноз, призначить такі дослідження: ЕЕГ – знайома всім електроенцефалографія. … Продовжити читання “Поради для батьків”

Детальніше
03.Лис.2021

Логопедична скринька 5 помилок при введенні поставленого звука в мовлення дитини     Звук є. Можна розслабитися. Постановка звуку – це тільки початок роботи. Основна робота – це автоматизація звуку (введення його в мовлення дитини). Звук вже поставлений. Обійдемося без артикуляційної гімнастики. Виконувати гімнастику артикуляції потрібно до переможного кінця, а краще довше. Звук вже поставлений. Не … Продовжити читання “Поради батькам”

Детальніше