Музичний керівник

05.Кві.2024

В нашому дошкільному закладі відбулась лялькова вистава “Дві таємниці”, присвячена до Міжнародного дня театру. Наші діти люблять театр і театральне дійство. Малята разом з персонажами поринули у лісові пригоди, долали разом перешкоди, навчалися добрим справам та дружбі. Цей день став справжнім святом не тільки для акторів сцени, але й для наших вихованців.

Детальніше
03.Кві.2024

До малят в садочок завітало весняне Сонечко і подарувало їм свої сонячні промінчики. Дітки танцювали з промінчиками-стрічками, грали в незвичайному оркестрі з вітерцем (Орф підхід), грали в цікаві ігри. Сонечко подарувало діткам своє тепло і гарний настрій.

Детальніше
22.Бер.2024

Яскраво, ніжно, весело, цікаво, зворушливо, тепло і сонячно.

Детальніше
16.Лют.2024

Музичне виховання – це цілеспрямоване формування особистості дитини дією музичного мистецтва, формування інтересів , потреб, здібностей, естетичного ставлення до музики. Музичні керівники дитячого садочку працюють над такими завданнями: – виховувати любов і інтерес до музики; – збагачувати музичні здібності дітей, ознайомлюючи їх з різними музичними творами; -ознайомлювати дітей з найпростішими музичними поняттями, розвивати навичкам слухання … Продовжити читання “МУЗИЧНИЙ РОЗВИТОК ДИТИНИ”

Детальніше
26.Січ.2024

Інтегроване заняття з художньо-продуктивної діяльності (музична діяльність + малювання) для дітей старшого дошкільного віку за темою: «Голосні музичні інструменти». На занятті малята пригадали назви музичних інструментів, закріпили їх звучання, розвивали вміння чути і відчувати музику. Вихователь і музичний керівник підтримували бажання дітей створювати та використовувати атрибутику для відтворення художніх образів. Під час малювання музичних інструментів … Продовжити читання “Голосні музичні інструменти!”

Детальніше