Практичний психолог

05.Кві.2024

Готовність дитини до школи «Бути готовим до школи – не означає уміти читати, писати і рахувати. Бути готовим до школи – означає бути готовим усьому цього навчитися». Ні, це не означає, що ви даремно вчили абетку та невтомно рахували яблука. Це означає, що такі навички, як не дивно,– не головне у готовності дитини до школи. … Продовжити читання “Батькам майбутніх першокласників”

Детальніше
15.Бер.2024

Емоції – це своєрідний місток між внутрішнім світом дитини і людським оточенням. Емоційно-вольову сферу дітей потрібно розвивати і створювати для цього певні емоції. Емоції відіграють важливу роль у житті кожної дитини. Сьогодні наші старші дошкільнята мандрували країною Емоцій.

Детальніше
27.Лют.2024

Усі діти – дослідники. Вони бачать довкола чимало пригод. Ми ж, дорослі, хвилюємося через потенційні небезпеки, на які діти можуть наразитися в побуті, на дорозі й навіть у пісочниці. А в нинішніх умовах маємо ще й ризик будь-де натрапити на вибухонебезпечні предмети. Утім, це не привід до підліткового віку не випускати дитину з дому. Тактика … Продовжити читання “Як навчити дитину безпечної поведінки без залякувань та обмежень”

Детальніше
17.Січ.2024

Половина людей здаються на шляху до своєї мети, тому що їм ніхто не сказав: «Я вірю в тебе, у тебе все вийде!» Багато батьків, у яких є діти шкільного та дошкільного віку, стикаються з проблемою відсутності мотивації до навчання у дитини. Як же сформувати у школяра бажання вчитися? Як зробити так, щоб у нього не … Продовжити читання “Відсутність мотивації до навчання у дітей – 10 помилок батьків”

Детальніше
14.Гру.2023

Якщо дитина відчуває страх, що мають зробити батьки?  Забезпечити затишок і стабільність вдома (дім має нести спокій, впевненість та відчуття захисту, комфорту).  Збільшити час спілкування з дитиною.  Не вживати фрази «я не люблю тебе», «я не буду з тобою дружити», оскільки вони призводять до виникнення тривожності. Деякі страхи зникають, якщо дитина зустрічає … Продовжити читання “Дитячі страхи”

Детальніше