Соціальний педагог

05.Кві.2024

Ваша власна поведінка – найвирішальніша річ. Ви вважаєте, що виховуєте дитину тільки тоді, коли з нею розмовляєте чи караєте її. Ви виховуєте її щомиті свого життя, навіть тоді, коли вас немає вдома. А.С. Макаренко   1. Не застосовуйте силу у стосунках зі мною. Це привчить мене до того, що рахуватися потрібно лише з силою. 2. Не давайте обіцянок, … Продовжити читання “Ваша власна поведінка – найвирішальніша річ.”

Детальніше
20.Бер.2024

Техніки заспокоєння дітей Дитина реагує на емоційний стан мами, за принципом акумулятора. Спокійна мама впродовж дня – дитина спить спокійно вночі. – Ваша будь-яка реакція нормальна в цих ненормальних умовах. – Дихайте! За будь якою методикою. – Згадайте, чим ви займалися раніше, що у вас виходить найкраще. Якщо ви ніколи не робили бутерброди – то … Продовжити читання “Техніки заспокоєння дітей”

Детальніше
27.Лют.2024

Зневажання людських прав дитини, приниження її гідності сприяють виникненню дитячої психологічної травми, яка деформує особистість, порушує природний психологічний та фізіологічний розвиток дитини. Основна стратегія запобігання дитячим психічним травмам – це виховання дитини в атмосфері постійної безумовної любові і турботи. Відомий американський психотерапевт Бері Уайндхольд стверджує, що для нормального емоційного дозріванням дітям треба, щоб їх любили, … Продовжити читання “Сім’я – це простір без насильства”

Детальніше
19.Січ.2024

Шановні жінки Київської та Житомирської областей, Ми раді анонсувати вам чудову можливість взяти участь в проєкті “Дитячий садочок на дому для дітей раннього віку”. Ця ініціатива Міжнародної організації праці (МОП) спрямована на пілотування моделі організації дитячих садочків на дому, документування досвіду та розробку рекомендацій для подальшого поширення кращих практик! Якщо ви далекоглядна жінка віком від … Продовжити читання “Проєкт “Дитячий садочок на дому для дітей раннього віку””

Детальніше
10.Січ.2024
Детальніше