04.Кві.2023

Якісне харчування є основою здоров’я дітей і на це важливе питання відводиться одне з головних місць в роботі завідувача і медичних працівників дошкільного закладу. У дитячому садку своєчасно укладаються договори і контракти на поставку продуктів харчування. На всі продукти, що надходять на харчоблок, є санітарно-епідеміологічні висновки; здійснюється контроль за технологією приготування їжі, за реалізацією швидкопсувних … Продовжити читання “Харчування дітей у дитячому садочку”

Детальніше
04.Кві.2023

До харчування малюків, які тільки-тільки йдуть в дитячий сад, потрібно ставитися з особливою увагою. Примітно, що звикання до їжі в дитсадку багато в чому залежить від батьків. Кілька порад для них: 1. Поцікавтеся зразковим меню заздалегідь, щоб давати дитині подібну їжу вдома. 2. Повністю відмовтеся від продуктів, які мають кардинальні смакові і складові відмінності від … Продовжити читання “Як підготувати дитину до харчування в дитячому садку?”

Детальніше
18.Сер.2022
Детальніше
18.Сер.2022
Детальніше
29.Лип.2022

ВСІМ ВIДОМО, ЩО ЇЖА ДЛЯ ДІТЕЙ ПОВИННА БУТИ ЯКІСНОЮ ТА СВІЖОЮ – ІНАКШЕ ВИНИКАЄ РИЗИК ХАРЧОВОГО ОТРУЄННЯ, КОТРЕ, НА ЖАЛЬ, ТРАПЛЯЄТЬСЯ ДОСИТЬ ЧАСТО. Гострі кишкові інфекції – це група гострих інфекційних захворювань, що характеризуються ураженням шлунково–кишкового тракту з порушенням водно-мінерального обміну, загальною інтоксикацією організму. Чинники передачі збудників ГКІ такі: § неякісно промиті овочі,зелень,фрукти,ягоди; § молочна … Продовжити читання “ПРОФІЛАКТИКА ХАРЧОВИХ ОТРУЄНЬ У ДІТЕЙ”

Детальніше