Корисно знати

20.Бер.2024

Техніки заспокоєння дітей Дитина реагує на емоційний стан мами, за принципом акумулятора. Спокійна мама впродовж дня – дитина спить спокійно вночі. – Ваша будь-яка реакція нормальна в цих ненормальних умовах. – Дихайте! За будь якою методикою. – Згадайте, чим ви займалися раніше, що у вас виходить найкраще. Якщо ви ніколи не робили бутерброди – то … Продовжити читання “Техніки заспокоєння дітей”

Детальніше
22.Лис.2023

Причин, за якими дитина не хоче йти в дитячий сад, може бути безліч. Найістотніша причина – природне небажання дитини відриватися від домашньої обстановки і звичного оточення. Малюк, не вміючи мислити у часовій перспективі, сприймає кожну розлуку з мамою і рідними як необоротну втрату. Це буде тривати до тих пір, поки він не засвоїть новий для … Продовжити читання “Чому дитина не хоче ходити в дитячий садок”

Детальніше
14.Вер.2023

Нажаль, ми живемо в світі, однією з характерних ознак якого є насильство. За даними Центру соціологічних досліджень приНАН України близько 70% жінок потерпають від різних форм приниження і знущання в родині.Так, близько 60% батьків систематично так чи інакше виявляють агресивне ставлення до своїх дітей, у 17% таких батьків агресивність характеризується особливою грубістю.Це відображається на дітях, … Продовжити читання ““Що треба знати батькам про насильство…””

Детальніше
22.Сер.2023
Детальніше
22.Сер.2023
Детальніше