Методична сторінка

29.Бер.2024

Ось і закінчилася атестаційна кампанія 2023-2024! Педагоги дошкільного закладу з достоїнством пройшли цей професійний етап: вони презентували свої напрацювання, радо ділилися досвідом, поповнили навчально-розвивальну базу власними розробками, посібниками, іграми тощо. Всі педагоги закладу мали честь побувати на Педагогічних гостинах у колег, що атестувалися, і познайомитися із секретами їх професійного успіху. Любі коліжанки: наші вихователі, асистенти … Продовжити читання “Атестаційна кампанія 2023-2024!”

Детальніше
16.Жов.2023
Детальніше
22.Сер.2023
Детальніше
22.Сер.2023

https://uied.org.ua/28-chervnya-ukrayina-vidznachatyme-27-mu-richnyczyu-pryjnyattya-konstytucziyi/ – патріотичний кейс дошкілля України Родина — це природний осередок найглибших людських почуттів, де дитина засвоює основи моралі серцем і душею, коли розвиваються почуття доброти, чуйності, любові до рідного краю. У родинному середовищі по особливому сприймаються звичаї та традиції, рідна природа, спогади старших. Плекаючи у дітей почуття любові до Батьківщини, виховуючи майбутніх громадян держави, … Продовжити читання “Пам’ятка для батьків з патріотичного виховання дошкільнят”

Детальніше
22.Сер.2023

Методичний порадник для батьків з формування правил безпечної поведінки дітей 3- 4 року життя  вдома в умовах дії воєнного стану  Шановні батьки, радимо розповісти дітям про правила поведінки вдома, а саме: забезпечте дотримання розпорядку дня та психологічного комфорту, вчіть обачливій поведінці з незнайомими людьми, безпечній поведінці в побуті, у громадських місцях та природному середовищі. Рекомендуємо … Продовжити читання “Методичний порадник для батьків з формування правил безпечної поведінки дітей вдома в умовах дії воєнного стану”

Детальніше