01.Кві.2024

Наш улюблений садочок, наш привітніший куточок, радо діток зустрічає, розвиває малюків – наших юних знавців!

Детальніше
01.Кві.2024

Надворі теплий квітень, а це час прильоту до нас пташок із теплих країв. Саме 1 квітня відзначають Міжнародний День зустрічі птахів. Сьогодні молодші дошкільнята групи “Колобок” разом з вихователем Мариною Івановою вивчали пташок за допомогою коректурної таблиці “Птахи” (ІКТ), слухали вірші та відгадували загадки, грали у рухливу гру “Пташки та кошенята”, виготовили аплікацію “Додому повертаються … Продовжити читання “Міжнародний День зустрічі птахів!”

Детальніше
29.Бер.2024

Ось і закінчилася атестаційна кампанія 2023-2024! Педагоги дошкільного закладу з достоїнством пройшли цей професійний етап: вони презентували свої напрацювання, радо ділилися досвідом, поповнили навчально-розвивальну базу власними розробками, посібниками, іграми тощо. Всі педагоги закладу мали честь побувати на Педагогічних гостинах у колег, що атестувалися, і познайомитися із секретами їх професійного успіху. Любі коліжанки: наші вихователі, асистенти … Продовжити читання “Атестаційна кампанія 2023-2024!”

Детальніше
11.Бер.2024

З дітьми молодшої групи провели тематичне заняття до дня народження Т. Г. Шевченка, вшанували пам’ять славного сина українського народу. Під час заняття розширили знання про життя та творчість Кобзаря. З любов’ю до національної культури та бажанням бути справжніми українцями, малята прикрасили свої рушнички  .

Детальніше
01.Бер.2024

Діти середньої групи “Сонечко” долучились до Міжнародного дня доброти. На занятті малята розширили знання про життя безпритульних тварин. Вони усвідомили, що лише доброзичливе ставлення до таких тварин зробить їх щасливими.

Детальніше