Група “Колобок”

01.Кві.2024

Надворі теплий квітень, а це час прильоту до нас пташок із теплих країв. Саме 1 квітня відзначають Міжнародний День зустрічі птахів. Сьогодні молодші дошкільнята групи “Колобок” разом з вихователем Мариною Івановою вивчали пташок за допомогою коректурної таблиці “Птахи” (ІКТ), слухали вірші та відгадували загадки, грали у рухливу гру “Пташки та кошенята”, виготовили аплікацію “Додому повертаються … Продовжити читання “Міжнародний День зустрічі птахів!”

Детальніше
11.Бер.2024

З дітьми молодшої групи провели тематичне заняття до дня народження Т. Г. Шевченка, вшанували пам’ять славного сина українського народу. Під час заняття розширили знання про життя та творчість Кобзаря. З любов’ю до національної культури та бажанням бути справжніми українцями, малята прикрасили свої рушнички  .

Детальніше
21.Лют.2024

День рідної мови! “Від рідного слова ти сил набирайся, ніколи й ніде ти його не цурайся” Сьогодні діти і дорослі мали можливість ще раз доторкнутися до краси рідної мови, відчути свою приналежність до людей, які поважають рідну мову, милуються нею та плекають її. Наймолодші дошкільнята групи “Колобок” захоплено слухали розповідь вихователя про рідну мову, знайомилися … Продовжити читання “День рідної мови!”

Детальніше
16.Лют.2024

Наша єдність – міцний ланцюг, який захищає та оберігає всіх нас і Україну не тільки в цей день, а й на віки. Малята молодшої групи об’єднались з любов’ю та вірою для святкування Дня Єднання! Тільки разом ми Сильні!

Детальніше
16.Лют.2024

Саме взимку дошкільнята разом з вихователями створюють Міні-городи на підвіконні. Наші вихованці, залежно від групи, посадили цибулю, часник, кріп, петрушку, квасолю, горох, редиску, моркву, буряк, картоплю, пшеницю тощо. Зимові городи кожна група влаштувала з фантазією: оформили їх у вигляді ферми, сільського подвір’я, фрагменту улюбленої казочки, декорували будівлями і декоративними аксесуарами. Спостереження і праця малят на … Продовжити читання “Міні-город на підвіконні!”

Детальніше