Група дітей з порушенням слуху “Соняшник”

16.Лют.2024

Саме взимку дошкільнята разом з вихователями створюють Міні-городи на підвіконні. Наші вихованці, залежно від групи, посадили цибулю, часник, кріп, петрушку, квасолю, горох, редиску, моркву, буряк, картоплю, пшеницю тощо. Зимові городи кожна група влаштувала з фантазією: оформили їх у вигляді ферми, сільського подвір’я, фрагменту улюбленої казочки, декорували будівлями і декоративними аксесуарами. Спостереження і праця малят на … Продовжити читання “Міні-город на підвіконні!”

Детальніше
22.Січ.2024

День Соборності України – свято, що відзначається щороку 22 січня. З нагоди цього важливого для в Житомирському дошкільному навчальному закладі №33 відбулись урочисті заходи. Вихованці дізналися, що слово «соборність» означає єдність, згуртованість, неподільність.

Детальніше
10.Січ.2024

Різдвяні свята для українців завжди були особливими. Сповнені магією, вони несуть для нас добро та віру в майбутнє. Наші пращури бережно передавали з покоління в покоління традиції та обряди зимових свят. Під час святкування Різдва вихованці нашого садочка колядували, грали на музичних інструментах, залюбки танцювали, а також грали в народні ігри. В святково прикрашеному залі … Продовжити читання “Святкування Різдва!”

Детальніше
04.Лис.2023

Свято Осені у дитячому садку— це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка. В нашому закладі відбулося осіннє свято “Як у нас на ярмарку”. Усі дітки із задоволенням виконували ролі, співали, танцювали, відгадували загадки, декламували віршики, прославляючи осінь за її красу та врожаї. Свято було переповнене радістю, веселими усмішками та позитивним настроєм! Дякуємо … Продовжити читання “Свято Осені!”

Детальніше
26.Жов.2023

В рамках реалізації Місячника протипожежної безпеки був проведений Тиждень «Хай вогонь в серцях палає, а пожеж хай не буває!». Наші малята ознайомилися з правилами протипожежної безпеки, закріпили знання про дії у випадку виникнення надзвичайної ситуації, пожежі. Під час бесід, відеопереглядів, вирішення проблемних ситуацій, а також через дидиктичні та сюжетно-рольові ігри, розваги вихованці повторили елементарні правила … Продовжити читання “Тиждень пожежної безпеки!”

Детальніше